niedziela, 30 kwiecień 2017 13:10

Pożegnanie i wyróżnienia na XXXIII Sesji Rady Powiatu

Napisane przez

27 kwietnia 2017, podczas XXXIII Sesji Rady Powiatu, Kazimierz Wiśniewski, Andrzej Ochlak i Katarzyna Trzaskalska złożyli podziękowania za współpracę odchodzącej na emeryturę Bożenie Maciejewskiej. Pani Maciejewska od 1 września 2013 kierowała Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Na Sesję zaproszono także tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim i Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, zajmujących czołowe miejsca w olimpiadach i konkursach. Uczniowie oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe statuetki oraz listy gratulacyjne.

Wyróżnieni podczas Sesji uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim:

Barbara Bączek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Wygraj Indeks" - matematyka, opiekun Anna Resicka,
Daria Golubska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Wygraj Indeks" - chemia, opiekun Alina Dziekońska,
Ewelina Rutkowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Wygraj Indeks" - chemia, opiekun Alina Dziekońska,
Edward Klimek - III miejsce w Konkursie Wiedzy o regionie Warmińsko-Mazurskim, opiekun Bartłomiej Bartkowski,
Oliwia Mowińska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii poezji śpiewanej, opiekun Tadeusz Banowski,
Dominik Światkowski - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii poezji śpiewanej, laureat etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Tadeusz Banowski,
Katarzyna Różycka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii poezji śpiewanej oraz XXXIII Festiwalu Piosenki Francuskiej, finalistka centralnego etapu Olimpiady Artystycznej - historia muzyki, opiekunowie Elżbieta Szcześniak, Lucyna Paczkowska, Tadeusz Banowski,
Anna Witos - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii poezji śpiewanej, opiekun Elżbieta Szcześniak,
Natalia Kaszubska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii poezji śpiewanej oraz interpretacji plastycznej wiersza Cypriana Kamila Norwida, opiekunowie Elżbieta Szcześniak, Tadeusz Banowski,
Karolina Szymankiewicz - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Bliżej Norwida" w kategorii interpretacji plastycznej wiersza Cypriana Kamila Norwida, laureatka centralnego etapu Olimpiady Artystycznej - historia sztuki, opiekun Tadeusz Banowski,
Patryk Pawłowski - laureat centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiada Wiedzy Historycznej, II miejsce w województwie w Olimpiadzie losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego, opiekun Bartłomiej Bartkowski,
Dagmara Urbańska - nagroda Grand Prix w Ogólnopolskim konkursie "Literacki SMS - Poezja i Proza na 160 Znaków", nagroda ufundowana przez posła na Sejm RP Izabelę Leszczynę, opiekun Beata Zielińska.

Wyróżnieni podczas Sesji uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku:

Sebastian Dąbrowski, Przemysław Goliński - II miejsce w etapie wojewódzkim Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, opiekun Sydonia Zakrzewska,
Aleksandra Danielewska – I miejsce w VII Ogólnopolskim Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, opiekun Magdalena Kędziorska,
Damian Marchlewski - II miejsce w VII Ogólnopolskim Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, opiekun Magdalena Kędziorska,
Patryk Miąskowski - III miejsce w VII Ogólnopolskim Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, opiekun Magdalena Kędziorska,
Piotr Różycki - wygrana w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy Światu Pokój", opiekun Magdalena Kędziorska.

Czytany 150 razy