środa, 15 marzec 2017 14:38

Mistrzostwa województwa w skoku wzwyż i pchnięciu kulą

Napisane przez

Komunikat Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż i pchnięciu kulą dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rozegranych dnia 10.03.2017 na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim

Otwarcia imprezy po wprowadzeniu młodzieży pod flagą SZS dokonali Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego SZS Wacław Wasiela, Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak, członek prezydium WM SZS Dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie Urszula Ewertowska, emerytowany Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji dr Andrzej Korecki, Wiceprzewodniczący Warmińsko-Mazurskiego SZS Mirosław Urbanowski. Zawody zostały przeprowadzone przez Sędziów Licencjonowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki z sędzią głównym Zdzisławem Lewalskim.


I pchnięcie kulą dziewcząt szkół podstawowych kula 2 kg:


1.    Borkowska Agata 2004 SP Kazanice 9,30 m
2.    Miesikowska Marta 2005 SP Złotowo 8,89 m
3.    Cichocka Wiktoria 2004 Kazanice 8,75 m
4.    Zawacka Katarzyna 2004 SP Kazanice 8,75 m
5.    Ziółkowska Ewelina 2005 SP 2 Nowe Miasto 8,08 m
6.    Ochlak Julia 2005 SP Złotowo 8,04 m

Ogółem startowało 16 dziewcząt.


II pchnięcie kulą dziewcząt szkół gimnazjalnych kula 3 kg


1.    Siemińska Daria 2002 Gimnazjum Kazanice 10,48 m
2.    Gorzach Agata 2001 Gimnazjum Stębark 10,48 m
3.    Steć Patrycja 2001 Gimnazjum Wilczęta 9,72 m
4.    Sadowska Wiktoria 2002 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 9,63 m
5.    Meler Julia 2001 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 8,80 m
6.    Drożyner Oliwia 2003 Gimnazjum Węgorzewo 8,74 m

Ogółem startowało 22 dziewcząt.

III pchnięcie kulą dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych kula 4 kg


1.    Nazarewicz Klaudia 2000 ZSO Węgorzewo 9,63 m
2.    Jarzębek Magdalena 2000 ZS Lubawa 9,11 m
3.    Mendyk Izabela 2000 ZS Węgorzewo 8,59 m
4.    Wiśniewska Natalia 2000 ZS Lubawa

IV pchnięcie kulą chłopców szkół podstawowych


1.    Ewertowski Mateusz 2004 SP Byszwałd 9,55 m
2.    Sobczak Błażej 2004 SP Kurzętnik 8,56 m
3.    Żuchowski Daniel 2004 SP Byszwałd 8,45 m
4.    Poniewski Bartosz 2004 SP Mroczno 7,96 m
5.    Sokulski Kamil 2004 Bartoszyce 7,92 m
6.    Fafiński Paweł 2004 SP Złotowo 7,77 m

Ogółem startowało 14 zawodników.

V pchnięcie kulą chłopców szkół gimnazjalnych kula 5 kg


1.    Borkowski Jakub 2001 Gimnazjum Kazanice 15,31 m
2.    Żuchowski Kacper 2001 Gimnazjum Kazanice 10,95 m
3.    Czarnecki Miłosz 2001 Gimnazjum Stębark 10,17 m
4.    Pańczuk Michał 2001 Gimnazjum Wilczęta 9,78 m
5.    Snepetun Igor 2001 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 9,77 m
6.    Jaremiez Michał 2001 Gimnazjum Wilczęta 9,72 m

VI pchnięcie kulą chłopców szkół ponadgimnazjalnych:


1.    Jóźwiak Szymon 2000 ZS Węgorzewo 17,50 m
2.    Modrzewski Dominik 2000 ZS Lubawa 11,54 m
3.    Zawadzki Szymon 2000 ZS Lubawa 10,76 m

VII skok wzwyż dziewcząt szkół podstawowych:


1.    Antoszewska Maja 2004 SP 1 Nowe Miasto Lub 125 cm
2.    Bryl Martyna 2004 Bartoszyce 120 cm
3.    Strauss Oktawia 2005 SP 1 Nowe Miasto Lub 120 cm
4.    Miąskowska Aleksandra 2004 SP Mroczno 115 cm
5.    Winiarek Aleksandra 2005 SP7 Bartoszyce 115 cm
6.    Ługiewicz Alina 2005 SSP Tylice 115 cm

VIII skok wzwyż chłopców szkół podstawowych


1.    Kłosowski Kamil 2004 SP Kurzętnik 140 cm
2.    Szpanelewski Dawid 2004 SP 1 Nowe Miasto Lub. 140 cm
3.    Zdanowski Oliwier 2005 SP 1 Nowe Miasto Lub 135 cm
4.    Kopiczyński Wiktor 2004 SP2 Nowe Miasto Lub. 135 cm
5.    Mejka Kacper 2004 SP Tereszewo 130 cm
6.    Musiakowski Mateusz 2004 SP Tereszewo 130 cm

Ogółem startowało 17 zawodników.


IX skok wzwyż chłopców szkół gimnazjalnych


1.    Rudnik Kacper 2001 Gimnazjum Nowe Miasto Lub 190cm
2.    Lewandowski Jakub 2001 Nowe Miasto Lub. 170 cm
3.    Jaremicz Michał 2001 Gimnazjum Wilczęta 170 cm
4.    Rzymski Remigiusz 2001 Gimnazjum Kurzętnik 155 cm
5.    Zieliński Bartosz 2001 Gimnazjum Kurzętnik 150 cm
6.    Połomski Sebastian Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 145 cm

Ogółem startowało 25 zawodników.


X skok wzwyż dziewcząt szkół gimnazjalnych


1.    Steć Patrycja 2001 Gimnazjum Wilczęta 155 cm
2.    Zielińska Agata 2003 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 150 cm
3.    Meler Julia 2001 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 135 cm
4.    Jędraszek Angelika 2001 Gimnazjum Nowe Miasto Lub. 135 cm
5.    Żorańska Patrycja 2001 Gimnazjum Mroczno 130 cm
6.    Kornacka Kinga 2003 Gimnazjum Grodziczno 130 cm

Ogółem startowało 16 zawodniczek.

XI skok wzwyż dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:
1.    Nazarewicz Klaudia 2000 ZS Węgorzewo 2000 ZS Węgorzewo 155 cm

 

Czytany 45 razy