piątek, 21 październik 2016 08:36

Komunikat Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Napisane przez

Dnia 12.10.2016 o godz. 11.00 rozegrano na terenach przy Gimnazjum w Jamielniku. W uroczystości otwarcia zawodów uczestniczyli V-ce Dyrektor Gimnazjum w Jamielniku Pani Danuta Cyglicka i Koordynator Sportu Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim Mirosław Urbanowski.

I. Do zawodów zgłosili się uczniowie Szkół Podstawowych:


1.    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim
2.    Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
3.    Szkoła Podstawowa w Tereszewie
4.    Szkoła Podstawowa w Marzęcicach
5.    Szkoła Podstawowa w Jamielniku
6.    Szkoła Podstawowa w Radomnie
7.    Szkoła Podstawowa w Brzoziu
8.    Szkoła Podstawowa w Kurzętniku
9.    Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim
10.    Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
11.    Szkoła Podstawowa w Lipinkach
12.    Szkoła Podstawowa w Grodzicznie
13.    Szkoła Podstawowa w Mrocznie
14.    Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
15.    Szkoła Podstawowa w Tylicach

Do zawodów zgłosiły się 128 Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

II. Zgłoszenia Szkół Gimnazjalnych:


1.    Gimnazjum w Bielicach
2.    Gimnazjum w Marzęcicach
3.    Gimnazjum w Jamielniku
4.    Gimnazjum w Kurzętniku
5.    Gimnazjum w Grodzicznie

Do zawodów zgłosiło się 50 Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

III. Zgłoszenia Szkół Ponadgimnazjalnych:


1.    Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowy Mieście Lubawskim
2.    Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku

Do zawodów zgłosiło się 10 Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Wyniki Biegów:

    I. Wyniki Dziewcząt Szkół Podstawowych - 600m:
        I Miejsce – Michalska Julia – 2006 – SP 2 NML
        II Miejsce – Cegielska Roksana – 2006 – SP Brzozie Lub.
        III Miejsce – Żuralska Maja – 2006 – SP Mroczno
        IV Miejsce – Milewska Małgorzata – 2006 – SP 1 NML
        V Miejsce – Sarbiewska Zofia – 2006 – SP Mroczno
        VI Miejsce – Wolska Wiktoria – 2007 – brak   
        VII Miejsce – Kucińska Klaudia – 2006 – SSP Tylice
        VIII Miejsce – Groszewska Julia – 2006 – SP Mroczno
        IX Miejsce – Osmańska Alicja – 2006 – SP Kurzętnik
        X Miejsce – Cieszewska Patrycja – 2006 – SP Grodziczno
        XI Miejsce – Jenzech Patrycja – 2006 – SP Kurzętnik
        XII Miejsce – Kogut Zuzanna – 2006 – SP Gwiździny
        XIII Miejsce – Kopańska Karolina – 2006 – SP Gwiździny
        XIV Miejsce – Kijewska Wiktoria – 2006 – SP Bratian
        XV Miejsce – Zwolińska Zuzanna – 2006 – SP Kurzętnik
        XVI Miejsce – Btaut Patrycja – 2006 – SP Bratian
        XVII Miejsce – Lewicka Weronika – 2006 – SP Marzęcice
        XVIII Miejsce – Agnieszka Pokojska – 2006 – SP Marzęcice
        XIX Miejsce – Madon Tamara – 2006 – SP Gwiździny
        XX Miejsce – Kamińska Zuzanna – 2006 – SP Bratian
        XXI Miejsce – Grabowska Karolina – 2006 – SP Bratian
        XXII Miejsce – Ławicka Natasza – 2006 – SP Bratian
        XXIII Miejsce – Krezymon Karolina – 2006 – SP Jamielnik
        XXIV Miejsce – Grzywacz Martyna – 2007 – SP Jamielnik
        XXV Miejsce – Pyska Patrycja – 2006 – SP Jamielnik


    II. Wyniki Biegu Dziewcząt Szkół Podstawowych – 800m:


        I Miejsce – Ulińska Otylia – 2004 – SP Brzozie Lubawskie
        II Miejsce – Ługiewicz Alina – 2005 – SSP Tylice
        III Miejsce – Lange Daria – 2004 – SSP Tylice
        IV Miejsce – Dereszewska Magdalena – 2004 – SP Gwiździny
        V Miejsce – Zabłotna Dorota – 2004 – SP Radomno
        VI Miejsce – Brzuszczak Karolina – 2004 – SP Marzęcice   
        VII Miejsce – Ruczyńska Karolina – 2004 – SP Bratian
        VIII Miejsce – Dereszewska Mariola – 2004 – SP Gwiździny  
        IX Miejsce – Lewicka Aleksandra – 2004 – SP Kurzętnik
        X Miejsce – Piotrowska Aleksandra – 2005 – SP Brak
        XI Miejsce – Ługiewicz Magdalena – 2004 – SP Mroczno
        XII Miejsce – Dąbrowska Julia – 2004 – SP Brak  
        XIII Miejsce – Dąbrowska Zuzanna – 2005 – SP 1 NML  
        XIV Miejsce – Dąbrowska Michalina – 2005 – SP Grodziczno
        XV Miejsce – Straus Oktawia – 2005 – SP 1 NML
        XVI Miejsce – Gralewska Jagoda – 2005 – SP Grodziczno
        XVII Miejsce – Rochewicz Aleksandra – 2005 – SP Kurzętnik  
        XVIII Miejsce – Jobs Dagmara – 2005 – SP Kurzętnik
        XIX Miejsce – Otremska Natalia – 2005 – SP Kurzętnik
        XX Miejsce – Cherkowska Kinga – 2005 – SP Mroczno
        XXI Miejsce – Świetlik Zuzanna – 2004 – SP 2 NML
        XXII Miejsce – Witkowska Wiktoria – 2005 – SP Kurzętnik
        XXIII Miejsce –  Auda Oliwia – 2004 – SP Kurzętnik
        XXIV Miejsce – Rolka Maksim – 2004 – SP Biskupiec
        XXV Miejsce – Maksium Aleksandra – 2004 – SP Biskupiec
        XXVI Miejsce – Łakoma Oliwia – 2005 – SP 2 NML
        XXVII Miejsce – Keńska Ewelina – 2004 – SP Jamielnik
        XXVIII Miejsce – Raszyńska Maja – 2005 – SP Kurzętnik
        XXIX Miejsce – Umińska Bianka – 2004 – SP Kurzętnnik
        XXX Miejsce – Rochewicz Julia – 2005 – SP Jamielnik
        XXXI Miejsce – Ługiewicz Wiktoria – 2005 – SP Kurzętnik
        XXXII Miejsce – Tworzowska Wiktoria – 2005 – SP Kurzętnik
        XXXIII Miejsce – Cieszyńska Oliwia – 2005 – SP Jamielnik
        XXXIV Miejsce – Kukla Marzena – 2004 – SP Jamielnik
  

 III. Bieg Chłopców Szkół Podstawowych – 800m:


        I Miejsce – Zdrojewski Bastian – 2006 – SP 2 NML
        II Miejsce – Malciki Maciej – 2006 – SP 2 NML
        III Miejsce – Ryczkowski Jakub – 2006 – SP 2 NML
        IV Miejsce – Łątkowski Beniamin – 200? – SP 2 NML
        V Miejsce – Żurawski Kacper – 2007 – SSP Tylice
        VI Miejsce – Raszkowski Dominik – 2006 – SP 2 NML   
        VII Miejsce – Górski Dżastin – 2006 – SP Zwiniarz
        VIII Miejsce – Bańka Piotr – 2006 – SP Bratian
        IX Miejsce – Staszyński Kacper – 2006 – SP Grodziczno
        X Miejsce – Lenckowski Paweł – 2006 – SSP Tylice
        XI Miejsce – Osmański Szymon – 2006 – SP  Kurzętnik
        XII Miejsce – Skonieczka Kacper – 2006 – SP Marzęcice   
        XIII Miejsce – Klimek Patryk – 2006 – SP Kurzętnik
        XIV Miejsce – Jaskulski Nikodem – 2006 – SP Brak
        XV Miejsce – Groszewski Sławomir – 2006 – SP Mroczno  
        XVI Miejsce – Żorański Patryk – 2006 – SP Mroczno
        XVII Miejsce – Karpiński Bartosz – 2006 – SP Gwiździny
        XVIII Miejsce – Olęcki Maciej – 2006 – SP Mroczno
        XIX Miejsce – Sargalski Patryk – 2007 – SP Gwiździny
        XX Miejsce – Bednarczyk Emil – 2006 – SP Gwiździny
        XXI Miejsce – Wiśniewski Wiktor – 2006 – SP Bratian
        XXII Miejsce – Kasprzycki Szymon – 2006 – SP Marzęcice
        XXIII Miejsce – Dembiński Kacper  – 2006 – SP Gwiździny
        XXIV Miejsce – Dajos Kajetan – 2006 – SP Jamielnik
        XXV Miejsce – Marszelewski Kacper – 2006 – SSP Tylice
        XXVI Miejsce – Stalęga Gracjan – 2006 – SP Kurzętnik
        XXVII Miejsce – Wiśniewski Tomasz – 2006 – SP Gwiżdziny
        XXVIII Miejsce – Zagórski Szymon – 2006 – SP Kurzętnik
        XXIX Miejsce – Wawrzyński Szymon – 2006 – SP Kurzętnik
        XXX Miejsce – Cegielski Dawid – 2006 – SP Grodziczno
        XXXI Miejsce – Smyka Mateusz – 2007 – SP Gwiździny
        XXXII Miejsce – Paczkowski Bartłomiej – 2006 – SP Gwiździny
        XXXIII Miejsce – Bukowski Kamil – 2006 – SP Gwiździny
        XXXIV Miejsce – Gumiński Łukasz – 2006 – SP Bratian
  

 IV. Bieg Chłopców Szkół Podstawowych – 100m:


        I Miejsce – Klimek Alan – 2004 – SP 2 NML
        II Miejsce – Jankowski Marcel – 2004 – SP 2 NML
        III Miejsce – Dereszewski Patryk – 2004 – SP Gwiździny
        IV Miejsce – Raszkowski Grzegorz – 2004 – SP Mroczno
        V Miejsce – Kuchnik Adam – 2004 – SP Zwiniarz
        VI Miejsce – Lange Filip – 2005 – SSP Tylice   
        VII Miejsce – Musiakowski Mateusz – 200? – SP Tereszewo
        VIII Miejsce – Stalęga Sergiusz – 2004 – SP Kurzętnik
        IX Miejsce – Rzemiński Wiktor – 2004 – SP Marzęcice
        X Miejsce – Urbański Adrian – 2004 – SSP Tylice
        XI Miejsce – Wiśniewski Rafał – 2004 – SP Gwiździny  
        XII Miejsce – Łukaszewski Szymon – 2004 – SP Kurzętnik   
        XIII Miejsce – Górzyński Wiktor – 2006 – SP Mroczno
        XIV Miejsce – Brandt Maciej – 200? – SP Radomno  
        XV Miejsce – Stępień Łukasz – 200? – SP Tereszewo  
        XVI Miejsce – Stępień Adam – 200? – SP Tereszewo
        XVII Miejsce – Strózik Mikołaj – 2005 – SP ?
        XVIII Miejsce – Kurańda Oliwer – 2005 – SP Radomno
        XIX Miejsce – Bednarnych Miłosz – 2004 – SP Gwiździny
        XX Miejsce – Zabłotny Janek – 2005 – SP Radomno
        XXI Miejsce – Żuralski Bartek – 2004 – SP Radomno
        XXII Miejsce – Cygan Marcin – 2005 – SP Kurzętnik
        XXIII Miejsce – Maltan Piotr  – 2004 – SP Lipinki
        XXIV Miejsce – Zelma Marcel – 2004 – SP Lipinki
        XXV Miejsce – Leśniewski Jakub – 2004 – SP Gwiździny
        XXVI Miejsce – Faj Radosław – 2004 – SP Marzęcice
        XXVII Miejsce – Grużlewski Kamil – 2004 – SP Kurzętnik
        XXVIII Miejsce – Wrzosek Adrian – 200? – SP Tereszewo
        XXIX Miejsce – Waruszewski Mateusz – 2004 – SP Marzęcice
        XXX Miejsce – Grzywacz Filip – 200? – SP Tereszewo
        XXXI Miejsce – Pedynkowski Michał – 2004 – SP Grodziczno
        XXXII Miejsce – Kopaczewski Mateusz – 2005 – SP Gwiździny
        XXXIII Miejsce – Draspa Artur – 2005 – SP Grodziczno
        XXXIV Miejsce – Zwoliński Dawid – 2005 – SP Kurzętnik
        XXXV Miejsce – Mejka Kacper – 200? – SP Tereszewo
        XXXVI Miejsce – Pokojski Kacper – 2005 – SP Kurzętnik
        XXXVII Miejsce – Piątkowski Albert – 2004 – SP Kurzętnik
        XXXVIII Miejsce – Sobczak Błażej – 2004 – SP Kurzętnik
        XXXIX Miejsce – Rutkowski Bartosz – 2005 – SP Jamielnik
        XXXX Miejsce – Ćwikliński Damian – 200? – SP Tereszewo
        XXXXI Miejsce – Jabłoński Kacper – 2004 – SP Kurzętnik
        XXXXII Miejsce – Skrzypczak Grzegorz – 2004 – SP Bratian
        XXXXIII Miejsce – Gajkowski Jakub – 2004 – SP Gwiździny
        XXXXIV Miejsce – Droma Mateusz – 2005 – SP Kurzętnik
        XXXXV Miejsce – Józefowicz Karol – 2005 – SP 2 NML
    

Ogółem w Szkołach Podstawowych startowało 138 Dziewcząt i Chłopców.


    V. Bieg Dziewcząt Szkoły Gimnazjalne – 1000m:
        I Miejsce – Kornacka Karolina – 2003 – Gim Grodziczno
        II Miejsce – Ługiewicz Adrianna – 2003 – Gim Bratian
        III Miejsce – Żuralska Agnieszka – 2003 – Gim Jamielnik
        IV Miejsce – Mówka Zuzanna – 2003 –  Gim Marzęcice
        V Miejsce – Rochewicz Angelika – 2003 – Gim Jamielnik
        VI Miejsce – Rumińska Weronika – 2003 – Gim Marzęcice    
        VII Miejsce – Donifacy Julia – 2003 – Gim Mroczno
        VIII Miejsce – Kierzkowska Oliwia – 2003 – Gim Kurzętnik
        IX Miejsce – Kowalska Magdalena – 2004 – Gim Marzęcice
    VI. Bieg Dziewcząt Szkoły Gimnazjalne – 1500m:
        I Miejsce – Kozłowska Agata – 2002 – Gim Kurzętnik
        II Miejsce – Kucińska Amelia – 2002 – Gim Bratian  
        III Miejsce – Kotewicz Kinga – 2001 – Gim Marzęcice
        IV Miejsce – Ewertowska Natalia – 2001 – Gim Jamielnik
        V Miejsce – Piontkowska Zuzanna – 2002 – Gim Marzęcice
        VI Miejsce – Groszewska Patrycja – 2001 – Gim Marzęcice    
        VII Miejsce – Bukiewicz Klaudia – 2001 – Gim Mroczno
        VIII Miejsce – Brzozowska Katarzyna – 2001 – Gim Kurzętnik
        IX Miejsce – Namsałek Joanna – 2001 – Gim Jamielnik
        X Miejsce – Kłosowska Aleksandra – 2001 – Gim Kurzętnik
        XI Miejsce – Orzepowska Julia – 2001 – Gim Kurzętnik   
        XII Miejsce – Staszyńska Kinga – 2002 – Gim Bratian    
        XIII Miejsce – Nehring Justyna – 2001 – Gim Jamielnik
        XIV Miejsce – Mańska Agnieszka – 2002 – Gim Jamielnik   
        XV Miejsce – Bulińska Kamila – 2001 – Gim Jamielnik   
    VII. Bieg Chłopców Szkół Gimnazjalnych – 1500m:
        I Miejsce – Domżalski Wojciech – 2003 –  Gim Marzęcice
        II Miejsce – Osmański Piotr – 2003 – Gim Kurzętnik  
        III Miejsce – Junkowski Paweł – 2003 – Gim Grodziczno
        IV Miejsce – Kalisz Roman – 2003 – Gim Kurzętnik
        V Miejsce – Sochalski Mateusz – 2003 – Gim Jamielnik
        VI Miejsce – Czarnomski Bartosz – 2003 – Gim Bratian    
        VII Miejsce – Granica Jakub – 2003 – Gim Jamielnik
        VIII Miejsce – Gurzepiński Wiktor – 2003 – Gim Grodziczno
        IX Miejsce – Żuralski Mateusz – 2004 – Gim Jamielnik
        X Miejsce – Kamiński Kacper – 2003 – Gim Jamielnik
    VIII. Chłopcy Szkoły Gimnazjalne Bieg – 2000m:
        I Miejsce – Kamiński Szymon – 2001 – Gim Bielice
        II Miejsce – Dąbrowski Jakub – 2002 – Gim Grodziczno  
        III Miejsce – Szmit Jakub – 2001 – Gim Bielice
        IV Miejsce – Łukwiński Karol – 2001 – Gim Jamielnik
        V Miejsce – Zagórski Rafał – 2001 – Gim Marzęcice
        VI Miejsce – Sznarkowski Artur – 2001 – Gim Kurzętnik    
        VII Miejsce – Jankowski Piotr – 2002 – Gim Grodziczno
        VIII Miejsce – Kalitowski Patryk – 2001 – Gim Marzęcice
        IX Miejsce – Jagielski Klaudiusz – 2002 – Gim Marzęcice
        X Miejsce – Gawiński Jan – 2001 – Gim Bratian
        XI Miejsce – Kondziorski Paweł – 2001 – Gim Jamielnik   
        XII Miejsce – Kleń Bartosz – 2002 – Gim Bielice    
        XIII Miejsce – Dąbrowski Krystian – 2002 – Gim Bielice
        XIV Miejsce – Kornacki Szymon – 2001 – Gim Grodziczno   
        XV Miejsce – Ostrowski Piotr – 2001 – Gim Jamielnik   
        XVI Miejsce – Cygan Mateusz – 2002 – Gim Kurzętnik
        XVII Miejsce – Macheiński Krystian – 2001 – Gim Kurzętnik
        XVIII Miejsce – Nawasielski Krystian – 2001 – Gim Bratian  
        XIX Miejsce – Paczkowski Mateusz – 2001 – Gim Bratian  
        XX Miejsce – Jarzębowski Adrian – 2001 – Gim Marzęcice  
        XXI Miejsce – Kamiński Przemysław – 2002 – Gim Jamielnik  
        XXII Miejsce – Sokołowski Filip – 2001 – Gim Grodziczno  
        XXIII Miejsce – Pyska Piotr – 2001 – Gim Jamielnik
        XXIV Miejsce – Koniszewski Kamil – 2002 – Gim Bratian  
        XXV Miejsce – Maciejewski Artur – 2001 – Gim Bratian  
        XXVI Miejsce – Roznowski Jakub – 2001 – Gim Jamielnik  
        XXVII Miejsce – Filipski Krzysztof – 2001 – Gim Jamielnik  
        XXVIII Miejsce – Bendik Jakub – 2002 – Gim Marzęcice
        XXIX Miejsce – Mówka Dominik – 2001 – Gim Marzęcice
        XXX Miejsce – Rajewski Radosław – 2001 – Gim Jamielnik
    Ogółem w Szkołach Gimnazjalnych startowało 64 Dziewcząt i Chłopców.
  

IX. Bieg Dziewcząt Szkoły Ponadgimnazjalne – 1500m:
        I Miejsce – Pawłowska Kamila – 2000 – ZS w NML
X. Bieg Dziewcząt Szkoły Ponadgimnazjalne – 2000m:
        I Miejsce – Pawłowska Patrycja – 1999 – ZS NML
        II Miejsce – Łukomska Daria – 1999 – ZS NML
XI. Bieg Chłopców Szkoły Ponadgimnazjalne – 2000m:
        I Miejsce – Rzepkowski Hubert – 2000 – ZS NML
        II Miejsce – Leśniewski Łukasz – 2000 – ZSZ Kurzętnik
        III Miejsce – Domżalski Dominik – 2000 – ZSZ Kurzętnik
        IV Miejsce – Kozłowski Szymon – 2000 – ZSZ Kurzętnik
        V Miejsce – Lewicki Szymon – 2000 – ZS NML
XII. Bieg Chłopców Szkoły Ponadgimnazjalne – 3000m:
        I Miejsce – Dereszewski Paweł – 1997 – ZSZ Kurzętnik
        II Miejsce – Moskal Sebastian – 1998 – ZSZ Kurzętnik

Ogółem w Szkołach Ponadgimnazjalnych udział wzięło 10 Dziewcząt i Chłopców.
Ogółem z wszystkich Szkół udział wzięło 212 Dziewcząt i Chłopców.

Pierwszych trzech zawodników w każdym biegu otrzymało medal i pamiątkowy dyplom ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Przygotowaniem tras zajął się i zrobił to bardzo profesjonalnie nauczyciel w-f w Gimnazjum w Jamielniku Pan Daniel Smukoła.
Specjalne podziękowania należą się sponsorom imprezy Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Bartczak za zasponsorowanie dla wszystkich uczestników biegów pączki natomiast Samorząd Szkolny Gimnazjum w Jamielniku przygotował dla wszystkich uczestników zawodów ciepłą herbatę inicjatywą i opieką nad prawidłowym przebiegiem wydawania posiłków obieła nauczyciel w-f Gimnazjum w Jamielniku Pani Grażyna Zagórska.
Opieką medyczną sprawowała Bernadeta Kleinowska, funkcję sędziowską sprawowali Sędziowie Podkolegium Lekkoatletyki w Nowym Mieście Lubawskim pod przewodnictwem Pan Zdzisława Lewalskiego.
        
        
Koordynator Sportu Powiatowego
Mirosław Urbanowski

Czytany 117 razy